Work Time Planner

Logowanie

Zarządzanie czasem pracyPlanowanie i rozliczanie czasu pracyZmniejszenie kosztów zatrudnienia

WorkTimePlanner

WorkTimePlanner.pl to praktyczne i niezwykle przydatne narzędzie IT wspomagające i optymalizujące zarządzanie czasem pracy w organizacji.

WorkTimePlanner.pl powstało jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku i jest wynikiem kilkuletniej współpracy specjalistów IT i specjalistów do spraw planowania produkcji z ekspertami z zakresu planowania i rozliczania czasu pracy związanymi z kancelarią C&C Chakowski & Ciszek. Jego genezy należy upatrywać przede wszystkim w potrzebie posiadania intuicyjnego narzędzia IT, umożliwiającego stały nadzór nad kwestiami związanymi z zarządzaniem czasem pracy, do którego dostęp ma się w każdym miejscu i czasie wykorzystując dowolne urządzenie z dostępem do Internetu. Wprowadzanie wszelkich zmian następuje w systemie „tu-i-teraz”.

WorkTimePlanner.pl, jako aplikacja on-line przechowująca wszystkie dane w chmurze nie wymaga od Klienta żadnego dodatkowego oprogramowania z wyjątkiem przeglądarki internetowej. Oczywiście — w przypadku takiej potrzeby — informacje i efekty prac mogą być eksportowane do formatu pdf, csv i txt oraz drukowane, a następnie komunikowane pracownikom w tradycyjnej formie.

WorkTimePlanner.pl był tworzony z myślą o potrzebach pojawiających się w codziennej pracy kadry menedżerskiej oraz specjalistów do spraw personalnych. Z uwagi na grupę docelową staraliśmy się zrezygnować z wszelkiego rodzaju kompromisów i ograniczeń tłumaczonych możliwościami technicznymi (programowymi lub sprzętowymi). Rozwiązania WorkTimePlanner.pl to przede wszystkim odpowiedź na zaawansowane potrzeby praktyków, którzy nie życzą sobie dysponować jedynie półśrodkami w zakresie zarządzania czasem pracy.

WorkTimePlanner.pl to wysoce efektywne i bezpieczne w codziennej praktyce narzędzie IT, które jednocześnie może pozwolić na zmniejszenie kosztów zatrudnienia.

Partnerzy

Polexpert
BDO
Chakowski Ciszek